Dzień Otwarty dla Tłumaczy firmy Comtec - wspaniale było zobaczyć tak wielu naszych tłumaczy na naszym ostatnim Dniu Otwartym dla Tłumaczy!

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

Prawdopodobnie wiedzą Państwo, że biuro tłumaczeń Comtec Translations pracuje w ponad 200 językach. Być może nie wiesz jednak, w jaki sposób udaje nam się dostarczać specjalistyczne tłumaczenia dla tak szerokiej gamy firm i sektorów oraz w tak wielu różnych językach. Jest to zasługa naszej ogólnoświatowej sieci tłumaczy.

Nasi tłumacze pochodzą z całego świata i pracują wyłącznie w swoim języku ojczystym. Są oni wybierani ręcznie na podstawie ich specjalistycznej wiedzy w danym sektorze przemysłu lub dziedzinie, aby zapewnić idealne dopasowanie do każdego projektu.

W zeszłym tygodniu zaprosiliśmy naszych współpracowników do naszej siedziby w Midlands na Dzień Otwarty Tłumaczy, aby podziękować im za ich ciężką pracę i poinformować ich na bieżąco o tym, co dzieje się w firmie Comtec.

Założycielka firmy Comtec, dr Isabella Moore, opowiedziała o początkach firmy, swojej pasji do języka oraz o tym, jak rozwijała firmę. Obecna dyrektor zarządzająca, Sophie Howe, mówiła o przyszłości, swoich planach powiększenia zespołu i rebrandingu, w tym o nowej stronie internetowej.

Dzięki warsztatom na temat zarządzania projektami, kontroli jakości, technologii tłumaczeniowych oraz wpływu mediów społecznościowych na tłumaczenia, ci często odizolowani pracownicy mieli okazję do wymiany poglądów. Podczas sesji networkingowych w powietrzu rozbrzmiewały dźwięki wielu różnych akcentów, a tłumacze prowadzili ożywione dyskusje na temat trendów językowych, nowych słów, zwrotów i idiomów.

Przeprowadzona przed imprezą ankieta wśród naszych freelancerów pomogła nam ustalić, co cenią sobie w relacjach z nami i jak możemy lepiej współpracować. 95% z nich uznało zespół Comtec za "bardzo często" lub "zawsze" pomocny, a także uznało, że projekty, które im powierzamy, są interesujące i zróżnicowane. Tłumacze docenili ich wiedzę techniczną, szybkie reagowanie na pytania oraz pomocny i przyjazny sposób bycia. Powiedzieli nam również, że ich zdaniem nasze procedury zapewniania jakości są solidne, że ustalamy rozsądne terminy oraz że doceniają nasz szybki i skuteczny system płatności.

Nasi klienci muszą komunikować się szybko i z odpowiednim przesłaniem w każdym języku, co oznacza, że do każdego zlecenia musimy zatrudniać najlepszych tłumaczy. Zawsze uważaliśmy, że nasze relacje z tłumaczami mają kluczowe znaczenie dla powodzenia naszej działalności i wierzymy, że jeśli my będziemy dbać o nich, oni będą dbać o naszych klientów. To wspaniała grupa ludzi i pomyśleliśmy, że chcielibyście się o nich dowiedzieć.

Niektóre ze zdjęć zrobionych podczas Dnia Otwartego można obejrzeć na naszych stronach na Facebooku i Twitterze.

Jeśli planują Państwo ekspansję na nowy rynek zagraniczny i mają Państwo pytania dotyczące sposobu podejścia do wymogów komunikacyjnych na nowych rynkach, prosimy o kontakt z członkiem naszego zespołu pod numerem telefonu + 44 (0) 1926 335 681 lub adresem e-mail info@comtectranslations.com.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn