Sprawdź nasz nowy Exporter Hub na LinkedIn!

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

Śledź tę stronę, aby dowiedzieć się o najnowszych wydarzeniach i zasobach wspierających firmy rozszerzające działalność na nowe rynki zagraniczne.

Jako biuro tłumaczeń, nasza działalność - i usługi - polegają na pomaganiu firmom w zdobywaniu nowych rynków zagranicznych. Jesteśmy zazwyczaj jednym z pierwszych punktów kontaktowych dla firm, które próbują budować sprzedaż w nowym kraju.

Dzięki rozmowom z naszymi klientami dobrze rozumiemy wyzwania związane z eksportem na rynki zagraniczne oraz sposoby ich pokonywania. Wiemy również, które rynki odnoszą sukcesy, a także znamy inne aspekty, które mogą pomóc eksporterom chcącym rozwijać się na skalę międzynarodową.

Pomyśleliśmy więc, że uruchomimy Exporter Hub - żywe, interaktywne źródło informacji na temat wszystkiego, co trzeba wiedzieć o udanym eksporcie.

W Hubie znajdziesz linki do seminariów, webinarów, przydatnych przewodników, targów, a także informacje kulturalne na temat różnych rynków. Ale to nie wszystko. Będziemy również dzielić się informacjami od ekspertów z różnych dziedzin i poinformujemy Cię, gdy opublikujemy informacje z naszego popularnego bloga na temat obsługi tłumaczeń i komunikacji wielojęzycznej.

Dołącz do nas na Exporter Hub, śledź stronę i dziel się swoimi pomysłami, komentując posty.

Chętnie posłuchamy o Twoich doświadczeniach na nowych rynkach.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie w Hubie!

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn