Dołącz do cotygodniowego wirtualnego powwow Thinking Out Loud w każdy czwartek

Cotygodniowe wirtualne powwow "Thinking Out Loud" jest prowadzone przez Andrew Morrisa, w każdy czwartek o 3pm CEST (1pm GMT). Morris moderuje grupę na Facebooku, jest tłumaczem z francuskiego na angielski, założycielem Translation Mastermind i ma agencję językową z ponad 40 bezpośrednimi klientami.

Oto format.

W każdym tygodniu spotykamy się w plenarnej grupie dyskusyjnej na krótką rozmowę wstępną, która rozpoczyna dyskusję. Tematy krążą wokół naszych wartości, postaw i przekonań jako freelancerów, jak również okazjonalnych praktycznych lub marketingowych wskazówek.

Po wprowadzeniu, które wyznacza scenę i temat, uczestnicy dzielą się na grupy w ramach platformy, aby dyskutować, reagować i badać w małych grupach, a następnie wracają do głównej grupy plenarnej, aby podzielić się spostrzeżeniami, rzucić sobie nawzajem wyzwanie i wyciągnąć wnioski, które mogą być właściwe.

W ciągu tych tygodni nie tylko dyskutujemy na interesujące tematy, ale także poznajemy naszych kolegów tłumaczy i budujemy naszą sieć kontaktów.  

 

praca zdalna


Powinien być dostępny do oglądania przez każdego, ponieważ grupa jest publiczna.

Andrew Morris omówił tę serię na żywo na Facebooku na początku tego tygodnia. Wideo jest dostępne do obejrzenia po kliknięciu na obrazek poniżej.

Ta konkretna seria powwow jest jedną z wielu dostępnych teraz poprzez platformę. Wirtualne powwows zostały stworzone, gdzie możesz spotkać się ze swoimi kolegami - nawet w tym czasie społecznego dystansu. Pracownicy zintegrowali technologię, aby umożliwić połączenia, podczas gdy wielu pozostaje w domach.

Organizatorzy i uczestnicy Powwow będą korzystać z bezpiecznego, elastycznego i darmowego oprogramowania do wideokonferencji, które zostało zintegrowane z witryną. Uczestnicy powinni być w stanie dołączyć z dowolnego urządzenia z połączeniem internetowym.