Widgety: dając klientom szybki dostęp do Ciebie

A web widget to niezależna aplikacja, którą można osadzić na stronie internetowej, blogu lub profilu w serwisie społecznościowym i która umożliwi wyświetlanie informacji (opinii Twoich klientów) lub wezwanie do działania ("Follow me").

Widgety są świetnym sposobem na pokazanie potencjalnym klientom i współpracownikom w dowolnym miejscu, co czyni Cię wyjątkowym i jak szybko się z Tobą połączyć.

Kiedy klient wyszukuje w Google tłumacza i trafia na Twoją stronę, może nie wiedzieć nic, nawet jeśli usługi strony pracują dla Ciebie, za kulisami, aby pomóc Ci się z nimi połączyć. Dzięki widgetom, klienci ci mogą szybko odwiedzić Twój profil i dowiedzieć się więcej o Tobie, o roli jaką odgrywasz w społeczności językowej, o Twoich szkoleniach i referencjach, o Twoim poziomie doświadczenia, wszystko w jednym miejscu.

W ten sam sposób, klienci przeskakujący z Twojego profilu na Twoją stronę mogą używać widgetów do "zapisywania" lub "śledzenia" Ciebie w oparciu o zawartość Twojej strony, bez potrzeby powracania. W ten sposób potencjalny klient lub współpracownik łączy się z Tobą dzięki płynnemu doświadczeniu, które obejmuje zarówno jak i Twoją własną stronę.

Podążaj za

Skopiuj i wklej kod HTML wygenerowany dla widgetu "Śledź" i pozwól innym użytkownikom serwisu zacząć śledzić Cię. Kiedy śledzisz innych użytkowników strony, jesteś na bieżąco z tym co robią i możesz wybrać filtrowanie ich aktywności bezpośrednio na stronie głównej (nowa wersja). Kiedy inni użytkownicy śledzą Ciebie, widzą, co robisz w swojej specjalności, jakie wpisy wprowadzasz do słowników, jakie problemy terminologiczne pomagasz rozwiązywać, jakie opinie otrzymujesz od klientów.

Zarządzanie listami dostawców

Włącz ten widget, aby inni użytkownicy mogli dodawać Cię do swoich list zarządzania dostawcami, gdy odwiedzają Twoją stronę lub blog. Listy te pomagają klientom zarządzać rekrutacją lingwistów i innych specjalistów ds. lokalizacji oraz szybko kontaktować się z nimi indywidualnie lub grupowo.

WIWO

Umieszczaj na swojej stronie statusy WIWO (What I'm Working On), aby promować swoją pracę. Może się zdarzyć, że klient będzie szukał tłumacza z Twoim profilem i będzie zainteresowany pracą, którą opisujesz w tych postach - WIWO pokazują, że faktycznie pracujesz nad takimi projektami, a nie tylko mówisz, że to robisz. Podobnie, kolega tłumacz może zasugerować zasoby przydatne dla tego typu projektów, nad którymi zwykle pracujesz, wymienić się doświadczeniami, opiniami itp.

Karta informacji zwrotnej

Opinie tłumaczy to funkcja serwisu, która umożliwia tłumaczom i innym usługodawcom gromadzenie i wyświetlanie w ich profilach opinii kolegów na temat ich "chęci ponownej współpracy" ("WWA") z nimi. Użyj widgetu karty opinii, aby wyświetlić te opinie na swojej stronie internetowej i być lepiej przygotowanym do przekształcenia potencjalnych nowych klientów w rzeczywistych, uzasadnić ponadprzeciętne stawki, zmniejszyć potrzebę wykonywania tłumaczeń testowych itp.

Odznaka CPN

Odznaka "Certified PRO" jest znakiem wyróżniającym używanym do identyfikacji sprawdzonych profesjonalistów w społeczności. Aby otrzymać odznakę "Certified PRO", tłumacz musi posiadać kompetencje wymagane od profesjonalnego tłumacza zgodnie z normą EN 15038 dotyczącą jakości tłumaczeń, mieć udokumentowane doświadczenie jako wiarygodny partner biznesowy oraz zatwierdzić Zasady Profesjonalnego Działania społeczności. Kiedy członek zostanie przyjęty do programu Certified PRO, może wygenerować swoją odznakę Certified PRO i umieścić ją na swojej stronie internetowej, w podpisie e-mail, CV online lub dowolnym profilu online.

Aktywność

Czy jesteś aktywnym członkiem społeczności? Czy Twoje posty pojawiają się regularnie na stronie? Osadź aktywność na swojej stronie i wyświetlaj aktywność branży w czasie rzeczywistym.

Dodatkowe: Blue Board

Czy jesteś członkiem biznesowym? Czy Twoja firma zebrała dobre opinie od dostawców usług i ma dobrą ocenę Blue Board? Zamieść rekord Blue Board Twojej firmy na swojej stronie internetowej i wyświetl ocenę opinii.

Więcej na: http://tlumaczone.eu